ANALIZA TWOJEGO CV [99zł]

Dlaczego nikt się do Ciebie nie zgłasza?

Poszukujesz pracy, wysyłasz CV, ale nie otrzymujesz żadnej odpowiedzi? Mimo ogromnych starań, porównań i korzystania z masy dostępnych szablonów nie wiesz w czym tkwi problem? Konsultacja CV pomoże Ci zrozumieć co przynosi korzyści i o jakie elementy wzbogacić swoje CV.

Bez względu na to jakiej pracy szukasz i w jakiej branży chcesz pracować, powiem Ci na co zwrócić uwagę, aby Twoje CV było tym, które wywrze wrażenie. Podczas spotkania konsultacja CV omówimy Twoją propozycję oraz porozmawiamy o innych możliwościach prezentacji Twojej osoby. Otrzymasz konkretne wskazówki i propozycje pomagające przygotować profesjonalne CV.

Dobrze przygotowane CV skraca czas poszukiwania pracy. Twoje nowe CV będzie odzwierciedlało Ciebie i Twoją osobowość, będzie się opierać o słowa kluczowe, podkreślimy Twoje umiejętności i kompetencje, mocne strony i przygotujemy profesjonalne podsumowanie zawodowe.

Co zrobić, aby skorzystać z usługi Konsultacja CV? Prześlij do mnie swoje CV i umów się ze mną na konkretny termin w celu omówienia możliwości zmian. Podczas spotkania przedstawię Ci propozycje i rozwiązania. Po konsultacji opracujesz nowe CV według dostosowanych do ciebie rozwiązań.

Będziemy bazować na Twoim doświadczeniu, umiejętnościach i mocnych stronach. Chętnie posłucham o Twojej karierze zawodowej, ale również o planach dotyczących zmiany pracy i dalszego rozwoju zawodowego. Powiem Ci co warto podkreślić, a co jest zbędne. CV będzie profesjonalne, ale i konkretne.

Brak doświadczenia wcale nie musi oznaczać słabości i braku możliwości podjęcia pracy w ciekawym miejscu. Każdy kiedyś zaczynał lub zaczyna poszukiwać pierwszej pracy. Jesteś na etapie poszukiwania swojej pierwszej pracy? To idealnie i fantastycznie, konsultacja CV jest też dla Ciebie. Przeanalizuję Twoje CV bez doświadczenia i pomogę stworzyć niepowtarzalne i wyróżniające się CV. Będziemy opierać się na Twoich umiejętnościach, mocnych stronach i potencjale zawodowym. Przekonasz się, że nie trzeba posiadać doświadczenia, żeby zdobyć ciekawą i rozwojową pracę.

Pierwsze wrażenie jest tylko raz. Nie bez znaczenia nazywa się pierwszym. Twoim zadaniem jest wywrzeć, jak najlepsze pierwsze wrażenie. Bezsprzecznie CV jest tego elementem i wstępem do dalszego przedstawienia Twojej osoby. Twoje CV ma odzwierciedlać Ciebie, Twoje mocne strony i sukcesy – na pewno je masz! Zbudujemy CV unikatowe i indywidualne, w taki sposób, aby zdecydowanie wyróżniał się spośród innych.

Nasze spotkanie online będzie trwało około 45 minut. Analiza Twojego CV będzie prowadzona pod kątem stanowiska i/lub branży. Otrzymasz ode mnie szczegółową informację zwrotną, a także wskazówki dotyczące budowy CV.

Umów się ze mną na spotkanie 😊