Frequently Asked Questions
Najczęściej zadawane pytania.

Zanim zadasz mi pytanie sprawdź odpowiedzi 😊

Doradca zawodowy jest osobą wspomagającą proces podejmowania decyzji podczas wyboru ścieżki kariery zawodowej. Doradca zawodowy pomaga Tobie w weryfikacji Twoich predyspozycji zawodowych, odkryciu mocnych stron oraz talentów i umiejętności. Zaplanuj spotkanie z doradcą zawodowych w celu odkrycia swoich predyspozycji zawodowych.

Doradca zawodowy pomaga Ci w odpowiedzi na pytanie jaki zawód wybrać lub jaką szkołę wybrać, jeśli właśnie jesteś na tym etapie swojego życia. Podczas spotkań skupia się na Tobie i prowadzi luźną rozmowę podczas której opowiadasz o tym czym się aktualnie zajmujesz, co lubisz, a czego nie. Zaplanuj spotkanie z doradcą zawodowych w celu odkrycia swoich predyspozycji zawodowych. Wspólnie z doradcą zawodowym zaplanujesz swoją ścieżkę kariery zawodowej.

Podczas spotkań wspólnie skupiamy się na wyznaczeniu celu, wizji najbliższej przyszłości oraz sposób ich realizacji. Zanim wyznaczymy cel i opracujemy plan jego realizacji odpowiemy sobie na kilka pytań. Podczas spotkań z doradcą zawodowym nie zabraknie też testy osobowości, testy predyspozycji i inne. Doradztwo zawodowe Łódź, a także doradztwo zawodowe Koluszki, możesz również spotkać się z doradca zawodowy stryków i przeprowadzić doradztwo zawodowe stryków w miejscu bliskim Twojemu miejscu zamieszkania. Możesz też zrealizować doradztwo zawodowe online. Twój doradca zawodowy online będzie dostępny dla Ciebie również w tej formie kontaktu. Zaplanuj spotkanie z doradcą zawodowych w celu odkrycia swoich predyspozycji zawodowych. Wspólnie z doradcą zawodowym zaplanujesz swoją ścieżkę kariery zawodowej.

Nigdy nie jest za późno na życiowe zmiany, na zmianę zawodu, a nawet zmianę otoczenia. Wybór zawodu, wybór szkoły stanowi jeden z najtrudniejszych momentów w Twoim życiu. Przede wszystkim do końca sami nie wiemy czego chcemy, jakie mamy mocne a jakie słabe strony, a także od czego w ogóle powinniśmy zacząć. Niejednokrotnie stajemy przed wyzwaniem czy w ogóle siebie znamy, czy obecny zawód, szkoła to ten kierunek drogi w naszej karierze zawodowej. W odpowiedzi na te i inne pytania pomaga doradca zawodowy. Zaplanuj spotkanie z doradcą zawodowych w celu odkrycia swoich predyspozycji zawodowych. Wspólnie z doradcą zawodowym zaplanujesz swoją ścieżkę kariery zawodowej.

W życiu podejmujemy dobre i lepsze decyzje. Każde wnoszą w nasze życie ogrom doświadczenia i inspiracji na przyszłość. Skoro jesteś tutaj to na jakimś etapie Twojego życia potrzebujesz wsparcia w wyznaczeniu celu zawodowego, możliwych zmian i podniesienia poczucia Twojej wartości. Im szybciej zdiagnozujesz swoje predyspozycje, tym szybciej i pewniej wejdziesz na odpowiednie dla Ciebie tory drogi zawodowej. Wspólnie z doradcą zawodowym Paulina Igielska-Wężyk zaplanujesz swoją ścieżkę kariery zawodowej. Zaplanuj spotkanie z doradcą zawodowych w celu odkrycia swoich predyspozycji zawodowych. Wspólnie z doradcą zawodowym zaplanujesz swoją ścieżkę kariery zawodowej.

Niejednokrotnie dokonując wyboru szkoły średniej kierujemy się wyborem najbliższego sobie otoczenia. „Znajomi wybrali to LO to ja też tam pójdę, i tak nie wiem co chcę robić w życiu. Wyjdzie w praniu, a tak będę ze znajomymi”. Niestety niewiele z tych osób strzeli w ciemno z sukcesem. Większość z nas jakby mogła, to by się cofnęła do czasów wyboru szkoły ponadpodstawowej. Postęp nauki i świadomości umożliwia dokonanie świadomego wyboru zawodu. Wybór zawodu i doradztwo zawodowe dla dorosłych opiera się na określeniu predyspozycji zawodowych, preferencji i pasji. Podczas spotkania przeprowadzony są profesjonalne testy dopasowane indywidualnie do aktualnych potrzeb klienta, w tym doradca zawodowy przeprowadza test predyspozycji, testy osobowościowe i inne.

Niejednokrotnie dokonując wyboru szkoły średniej kierujemy się wyborem najbliższego sobie otoczenia. „Znajomi wybrali to LO to ja też tam pójdę, i tak nie wiem co chcę robić w życiu. Wyjdzie w praniu, a tak będę ze znajomymi”. Niestety niewiele z tych osób strzeli w ciemno z sukcesem. Większość z nas jakby mogła, to by się cofnęła do czasów wyboru szkoły ponadpodstawowej. Jestem jednak zdania, że nigdy nie jest za późno na zmiany. Jeśli jesteś na etapie zakończenia edukacji szkolnej wspólnie zaplanujemy dalszy etap Twojej edukacji. Tym razem wyboru dokonasz świadomie i na podstawie wiedzy o sobie i swoich predyspozycjach. Jeśli jesteś na etapie szkoły podstawowej, to jest to idealny dla Ciebie czas na analizę potrzeb, predyspozycji i preferencji, a także zainteresowań i wizji Twojej przyszłości. Podczas spotkania przeprowadzony są profesjonalne testy dopasowane indywidualnie do aktualnych potrzeb klienta, w tym doradca zawodowy przeprowadza test predyspozycji, testy osobowościowe i inne. Dzięki temu podejmiesz świadomą decyzję wyboru szkoły ponadpodstawowej.

Planujesz otwarcie działalności gospodarczej? Wspólnie z doradca biznesowy krok po kroku rozplanujesz etapy działalności. Mając doświadczenie zawodowe w prowadzeniu, koordynowaniu i zarządzaniu przedsiębiorstw prywatnych oraz spółek prawa handlowego, pomogę Ci w wyborze odpowiedniej formy prowadzenia działalności dostosowanej do Twojej działalności. Ponadto doradca biznesowy pomoże w opracowaniu Biznes Planu, analizie biznesu, konkurencji i otoczenia. W kolejnym etapie dobierzemy najkorzystniejszą formę opodatkowania oraz form zatrudnienia współpracowników. To tylko początek. Wprowadzę i pomogę w przygotowaniu się do kontroli skarbowych, ZUS, PIP a nawet kontroli unijnych, jeśli korzystasz z dotacji unijnej.

Doradca zawodowy Łódź, a także doradca zawodowy Koluszki. Oferuję spotkania również doradca zawodowy Stryków, a nawet doradca zawodowy Zgierz. Przez ostatnie 6 lat swoje usługi świadczyłam głównie doradca zawodowy Szczecin i tam również kieruję swoją ofertę spotkań stacjonarnych. Nie widzisz tu swojej miejscowości lub wolisz spotkania online? Spotkaj się ze mną online doradca zawodowy online. Prowadzę doradztwo zawodowe online doradztwo zawodowe stacjonarnie. Ty wybierasz dogodną dla siebie formę spotkań.

Zapoznaj się z moją ofertą. Pomagam w zakresie doradztwa zawodowego, psychospołecznego i biznesowego, a także prowadzę poradnictwo zawodowe oraz warsztaty aktywnego poszukiwania pracy. Przeanalizuję Twoje CV, pomogę w stworzeniu wyróżniającej się aplikacji do pracy. Doradztwo zawodowe młodzieży Doradztwo zawodowe dorosłych Analiza CV i listu motywacyjnego Pisanie CV na zamówienie Doradztwo biznesowe Pisanie projektów unijnych EFS

Konsultacja Indywidualna z doradcą zawodowym – 190 zł
Cykl spotkań indywidualnych z doradcą zawodowym – 680 zł Analiza CV – 99 zł

Umów się ze mną na spotkanie 😊